Онлайн консультації

Не знаючи, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації, яке рішення прийняти, практично кожен з нас намагається отримати пораду, консультацію у більш досвідченого, компетентного в тій чи іншій сфері фахівця. Київська фінансово правова компанія надає населенню та представникам бізнесу можливість отримати консультацію юриста з питань, які виникають у сфері податкового, кримінального, адміністративного, цивільного, трудового, сімейного, господарського, житлового, земельного права тощо.

Якщо Ви з якоїсь причини не можете приїхати до нас в офіс, або поставлене запитання не потребує його обговорення при особистій зустрічі, то можна отримати безоплатну/оплатну консультацію залишивши свій запит на нашому сайті. Наш спеціаліст надасть Вам кваліфіковану відповідь протягом розумного строку.

Ми також можемо надати термінову усну чи письмову юридичну консультацію протягом одного/двох робочих днів в залежності від складності запитання. Щоб отримати юридичну консультацію, Вам необхідно надіслати свій запит по електронній пошті і оплатити вартість консультації згідно виставленого рахунку. Дуже важливо, щоб ситуація/запитання були описані Вами максимально детально, адже тільки так юрист взмозі надати найбільш точну і повну відповідь. Крім того, до свого письмового запиту (в разі необхідності) Вам необхідно буде докласти копії наявних у Вас документів, що стосуються зазначеного Вами питання. Ви можете звернутися за нашою допомогою у будь-який час, ми, в свою чергу, зробимо все, щоб Вам допомогти.

Вартість як усних, так і письмових юридичних консультацій залежить від складності питань, наякі фахівцеві надає відповіді, і часу, витраченого на спілкування з клієнтом. З орієнтовною вартістю консультацій юриста Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі «Ціни на послуги».